O.S.A Cosmetics laboratorija

Su džiaugsmu pristatome Izraelio firmos O.S.A. Cosmetics Laboratory sukurtą profesionalią RENEW kosmetiką, skirtą grožio priežiūros procedūroms salonuose. Laboratorijos kolektyvą sudaro kvalifikuoti specialistai, turintys ne tik atitinkamą išsilavinimą, bet ir ilgametę praktinio darbo garsiausiose Izraelio kosmetikos firmose patirtį.

Atidžiai stebime kosmetologijos raidos tendencijas, naujai kuriamas receptūras ir aktyviuosius ingredientus, dalyvaujame tarptautinėse parodose, šakinėse konferencijose bei seminaruose.

O.S.A. Cosmetics laboratorija aktyviai bendradarbiauja su garsiausiomis pasaulio natūralių kosmetikos žaliavų gamybos firmomis. Mūsų partnerių sąraše – firmos Alban Muller International ir Gattefose (Prancūzija), Nikkol (Japonija), Pentapharm Ltd. (Šveicarija), Lipotec (Ispanija). Dalis mūsų receptūrų sukurta padedant minėtų firmų specialistams.

Mūsų kuriamų produktų sėkmės laidas – organiškas teorijos ir praktikos ryšys. Palaikome glaudžius dalykinius kontaktus su žymiausiais praktikuojančiais Izraelio kosmetologais и gydytojais dermatologais, kurdami preparatus atsižvelgiame į jų kritines pastabas bei pageidavimus. Aktyviai bendradarbiaujame su Bar Ilan universiteto chemijos fakultetu ir biochemijos katedra.

Mūsų produkcija nėra vaistai, nesiekiame pakeisti gerai žinomus ir efektyvius gydomuosius preparatus. Mūsų tikslas – siūlyti kosmetikos priemones, idealiai tinkančias ir normalią odą turintiems žmonėms, ir sergantiems vienokiais ar kitokiais dermatologinio pobūdžio susirgimais (seborėja, aknė, kuperozė, dermatitai ir kt.).

Prieš rekomenduodami vartoti mūsų preparatus (kremus, kaukes, šveitiklius, losjonus), juos kruopščiai testuojame, pasitelkdami nepriklausomus ekspertus, o atskirais atvejais atliekame tikrinimą stambiuose medicinos centruose, pavyzdžiui Odos mokslinių tyrimų institute Tel Avive (The Institute For Skin Research, Ltd.). Tik nustatę realias preparato savybes (apsaugos nuo saulės faktorių, gebėjimą šalinti pigmentaciją, hipoalergiškumą ir kt.), siūlome naudoti mūsų produkciją.

Laboratorijos darbą nuolat kontroliuoja Izraelio sveikatos apsaugos ministerija. Visa išleidžiama produkcija turi reikiamus sertifikatus bei Izraelio sveikatos apsaugos ministerijos leidimus ir atitinka tarptautinius kokybės standartus.
Prieš pradedant gaminti naujas produkcijos rūšis, atliekama jų kokybės ekspertizė mokslinių tyrimų laboratorijose Aminolab ir Bio-Science Technology (BST).

O.S.A Cosmetics Laboratory įmonėje įdiegta daugiapakopė gamybos kokybės kontrolės sistema.
Mūsų manymu, kosmetikos produktas greta jo efektyvumo turi žadinti ir estetinio pasitenkinimo jausmą jį įsigyjant. Skiriame didžiulį dėmesį savo produkcijos išvaizdai, aktyviai bendradarbiaujame su žymiais Izraelio pakuočių dizaineriais.

Kosmetikos preparatų sėkmės laidas – jų kvalifikuotas naudojimas. Todėl pateikiame išsamų visų juos sudarančių komponentų aprašymą ir naudojimo rekomendacijas. Daugelio preparatų ypatybė yra greitas matomas jų naudojimo efektas.
Mūsų preparatų aktyvieji komponentai yra ir šiuolaikinės biotechnologijos produktai (hialurono ir kojo rūgtys), ir plačiai žinomi bei gerai užsirekomendavę per daugelį metų natūralūs gydomųjų augalų ekstraktai (putoklių, ramunėlių, šalavijų, hamamelių, paprastųjų kaštonų ir kt.), ir gamtiniai aliejai (medetkų, snapučių, arbatmedžių, saldžiųjų migdolų, levandų, čiobrelių, lazdynų riešutų ir kt.).

Žymi laboratorijos produkcijos dalis skirta naudoti profesionaliems kosmetologams. Viena efektyviausių yra RENEW linija. Ją sudaro kelios įvairių tipų odos priežiūros ir defektų korekcijos preparatų serijos.
Skiriame didžiulį dėmesį pradedančių dirbti su mūsų kosmetika specialistų rengimui, taip pat jau dirbančių su RENEW kosmetikos linija kosmetologų informaciniam bei konsultaciniam rėmimui. Seminarai, žymių specialistų pamokos ir teminiai kursai padės kosmetologams įvaldyti darbo su preparatais metodikas ir profesionaliai spręsti aibę kosmetinių problemų.

Tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo,

Andrej Šor,
chemijos magistras,
O.S.A Cosmetics laboratorijos direktorius